Rüyada Hayır işlemek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Hayır işlemek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Hayır işlemek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Hayır işlemek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bir hayır işlediğini görmek, murada ermeye işarettir ve o kişi arzusuna kavuşur.
■ Rüyada Allahu Teâlâ’nın rızası için malını harcadığını görmek, bir âyet-i celîlenin işaretince hayırlı mala delâlet eder.
■ Rüyada hayırdan kaçtığını görmek, dünya ve ahiret mahrumiyetine delâlet eder.
■ Eğer rüya sahibi ticaret ehli ise, ticaretinde zarara uğrar.

Rüyada hayır işlediğinizi görmek günahlardan sıyrılmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, dünya ve ahiret saadetine ulaşmaya, isteklere kavuşmaya delalettir.

Rüyada hayir islemek hayirlidir.
■ Rüyanizda hayir için bir çok çocugu sünnet ettirdiginizi veya onlari götürüp bastan asagiya kadar elbise ve saire ile giydirdiginizi gör-mek, dünya ve ahirette bütün islerinizin yolunda gidecegine ve Al-lah’in (C.C) rizasini elde etmis oldugunuza isarettir.
■ Hayir için bir çesme veya bir sebil yaptirdiginizi görmek, dünyadaki islerinizin düzelip yoluna girecegine, bir küp içine koydugunuz sudan hayrat için bardak, bardak dagittiginizi görmek, Allah’in rizasini tahsil edip ahiretinizi kazandiginiza delalet eder.
■ Hayir için bir kurban keserek etlerini fakirlere dagittiginizi görmek, akraba ve arka-daslariniz yaninda hayirla anilacaginiza, günahlarinizin affina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver