Rüyada Güzel kokulu nebatlar Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Güzel kokulu nebatlar Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Güzel kokulu nebatlar Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Güzel kokulu nebatlar Görmek konusunda 1 kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada güzel kokulu otları görmesi veya koklaması, keder, üzüntü ve şiddetten kurtulmaya delâlet eder.
■ Yine bu rüya güzel amel işlemeye, sözde sadık olmaya işarettir.
■ Rüyada güzel kokulu nebatlar görmek, bekâr için evlenmeye, evli için de çocuğa veya kendisinin şöhret bulacağı ilme, ya da iyilikle medh edilmeye delâlet eder.
■ İbn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada güzel kokulu otları toplanmış oldukları halde görmek, gam, gussa, hüzün ve kedere delâlet eder.
■ Rüyada görülen güzel kokulu otların beyaz ve yeşili mala, nimete, evlâda, evlenmeye, hayır ve menfaate işarettir.
■ Bir kimsenin rüyada su ile yeşilliğin bir arada olduğunu görmesi, üzüntü ve kederin gitmesine delâlet eder.
■ Rüyada güzel kokulu bir otun yeryüzünden semaya kalktığını görmek, o memleketteki âlimlerden birinin ölümüne delâlet eder.
■ Rüyada güzel kokulu otların hepsinin yerlerinden kesilmiş ve ayaklar altına düşmüş görülmesi, üzüntü ve kedere alâmettir.
■ Ölü kimsenin, rüyada diri bir adama güzel kokulu bir şey verdiğini görmek, o ölünün cennet ehlinden olduğuna alâmettir.
■ Yine rüyada güzel kokulu otların kendi evi içinde serilmiş olduğunu görmek, rüya sahibi için medh ve senaya delâlet eder.
■ Denilmiştir ki: Rüyada görülen güzel kokulu otlar, nimet ve zevceye delâlet eder.
■ Onun güzelliği zevcenin güzelliğine, kokusu hanıma kocasının sevgisi olarak tâbir edilir.
■ Rüyada toplanıp deste ve demet edilmiş güzel kokulu otlar görmek, zevceye; kesilip bir başka yere atılmış ve kokusu kalmamış otları görmek de dert ve musibete delâlet eder.
■ Yine rüyada, güzel kokulu otları bittikleri halde ve bittikleri yerde görmek, iyi bir şekilde medh edilmeye ve insanı mesrur edecek güzel söze işarettir.
■ Rüyada güzel kokulu ot satan kimseyi görmek, musibet ve belâlara razı, kaza ve kadere sabır ile boyun eğen adama delâlet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver