Rüyada Gündüz Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Gündüz Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Gündüz Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Gündüz Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada gündüzün üzerine doğduğunu görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir.
■ Yine rüyada gündüz görmek, güzel elbiseleri yenilemeye, zevcelere, güzel evlada, delillerin vuzuha kavuşmasına, gizli şeylerin açıklanmasına, zindanda bulunanların kurtulmalarına ve kayıp kişinin gelmesine delâlet eder.
■ Bazı kere de, rüyada gündüz görmek, sevinç, sürür ve güzel geçime delâlet eder.

Rüyada gündüz görmek yeni elbiseler almaya, evlada, hapiste bulunanların hapisten çıkmasına, kayıpların bulunmasına, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir.

Yitiğin bulunmasına, kayıp kimsenin evine dönmesine, eş ve çocuklara,delillerin açığa çıkmasına, gizi şeylerin aşikar olmasına, Gecenin bitip gündüzün başladığını görmek elem ve kederin, korku ve sıkıntının geride kalmasına; sevinç ve mutluluğa delalet eeder.Rüyada gündüz olduğunugörmek onun her türlü kaygı ve tasadan kurtuluşuna; güzel bir eşe, sevimli bir evlada işarettir.
■ Aydınlıksa iyidir.
■ Rüyada gündüzün insan üzerine dogmasi, üzüntü ve kederlerden kurtulmaya isaret eder.
■ Rüyada gündüz görmek, güzel elbiseleri yenilemeye, güzel evlada, delillerin vuzuha kavusmasina, gizli seylerin açiklanmasina, hapiste bulunanlann kurtulmasina ve kayip kimsenin gelmesine isaret eder.
■ Aynca “GECE” maddesine de hakiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver