Rüyada Göz doktoru Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Göz doktoru Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Göz doktoru Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Göz doktoru Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada göz hekimi görmesi, dini ıslah eden Allahu Teâlâ’nın yardımı ile birtakım insanları sapıklıktan çıkarıp hidayet yoluna kavuşturan ve dostları bir araya getiren kişiye delâlet eder.
■ Yine rüyada göz doktoru görmek, ilme teşvik eden ve işlerin sonunu güzel düşünen, güzel hal sahibi ve mükemmel bir kimseye delâlet eder.
■ Bazı kere de göz doktoru dalgıca, kuyu yapıcısına, suyun gözenini ıslah eden bir adama ve sarrafa işarettir.

Rüyada göz doktoru görmek insanları doğru yola çağıran, dini ıslah eden, hidayete ermeye yardımcı olan, sapıklıktan kurtaran hayır yapan ve dostları bir araya getiren kimseye işaret eder.

Yaşam tarzınızdan memnun değilsiniz.Sattigi ilaçtan ve baktigi hastadan para almayan göz doktoru, dinini dünyasina tercih eden bir kisi olarak yorumlanir.
■ Ücret alan bu rüyanin aksi ile tabir edilir.
■ Halkin gözlerine ilaç yaptigini ve herkesin bundan fayda gördüklerini gören, halki dogru yola davet eder.
■ ilaç yaptigi halde faydasi olmazsa, gayreti bosa gider.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada göz doktoru görmek, dini islah eden Allah’in yardimi ile birtakim kimseleri sapiklik yolundan çikanp hidayet yoluna kavusturan ve dostlari bir araya getiren kimseye isaret eder.
■ Göz doktoru ilme tesvik eden ve islerin sonunu güzel düsünen, mükemmel bir insana isaret eder.
■ Bazen de göz doktoru görmek, kendisiyle müsavere eden kimseye ögüt veren ve hidayet yolunu, sapiklik yolundan ayiran bir kimseye isaret eder.
■ Göz doktoru, haber sahibi bir kimseye de isaret eder..

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver