Rüyada Gelincik Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Gelincik Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Gelincik Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Gelincik Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada gelincik denen hayvanı görmek, alçak, zalim, kalbi katı ve merhamet bilmez bir kimseye delâlet eder.
■ Rüyada evine gelincik girdiğini görmek, eve girecek hilekâr bir adam ile tâbir olunur.

Gelincik çiçeği insanı mutlu edecek haber ve gelişmelere; kişinin kendi kardeşine ve güzel yüzlü insanlara, Evlerde görülen etçil, ince uzun ve küçük yapılı hayvanı görmek merhametsiz, düşük karakterli birine; eve bu hayvanın girdiğini görmek hilekar birrinin eve girmesine delalet eder.Gelincik tarlası mutluluktur.
■ Ateşli aşk olarak da yorumlanır.
■ Güzel bir gelincik ise sevimli fakat kötü niyetli ahbaptır.Rüyasinda bir gelincik tarlasinda oldugunu görmek, bekledigi bir isin hemen çok kisa zamanda olacagina, eger gelincik toplayarak demet yapiyorsa, malinin artacagina, topladi-gi gelinciklerin yapraklari dökülüyorsa, islerinde zarar edecegine isarettir.
■ Gelincigin kirmizi olmasi atese yorumlanir.
■ Rüyada bir kirda gelincik tarlasi ve öbek ,öbek açmis gelincikler görmek, ve onlari toplayarak demet yapmak, bütün arzularinizin yerine gelecegine, eger gelinciklerin açma vakti ise.
■ ferahli günlere kavusacaginiza, vaktinde degil ise, kisa bir müddet için sikintili günler geçireceginize, ancak bu günlerin gelinciklerin açma zamanina kadar sürecegine isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada gelincik çiçegini görmek, rengi kirmizi oldugundan atese veya deveye yahut üzerinde siyah ben bulunan gül gibi yanaga isaret S eder.
■ Bazen de bu rüya, basinin agirmasina veya öz kardese isaret eder, dediler.
■ Rüyada gelincik, alçak, zalim, kalbi kati ve merhameti az olan kimse ile tabir edilir.
■ Evine gelincigin girdigini gören kimsenin evine hilekar birisi girer.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver