Rüyada Geçit Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Geçit Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Geçit Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Geçit Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada geçit görmek, zor ve meşakkatli işlere delâlet eder.
■ Çünkü geçitten öte geçmek her zaman mümkün olmaz.
■ Rüyada bir geçitten zor ve güç halde geçtiğini görmek, bu lunduğunuz kötü durumdan sonra selâmete ereceğinize delâlet eder.

Rüyada dar bir geçitte olduğunuzu görmek maddi sıkıntılarınızdan kurtulup rahata ermeye, sonuçlanması mümkün olmayan işlerinizin başarıyla sonuçlanacağına, uzak lir yolculuğa çıkacağınıza, bekar iseniz evleneceğinize işarettir.

Dar geçit, insanın dünyada yaptığı hayır ve şerden ne varsa, bunlarla varılacak Cennet yahut Cehenneme, Karanlık ve sarp geçit sıkıntıya, karşılaşılacak zorluklara yahut kötü amel işlemekte ısrar etmeye ve bunun sonucu uğranılacak azaba, Aydınlık ve kolaay geçit, cemaatten ayrılmamaya, istikamek üzere olmaya ve bunun sonucu ulaşılacak saadete delalet eder.
■ Geçitten rahatça geçtiğini gören bir zorluğun üstesinden gelir.
■ Kötürüm yahut hasta birinin geçitten geçmesi durumunun düzelmesine, Yüksek dağ üzerindeki geçit zorluktan sonra gelecek kolaylığa delalet eder.Hayatın beklenmedik biri yüzünden değişeceğine işaret eder.
■ Geçitin durumuna göre değerlendirilir.Rüyada dar bir geçitten geçmek zorunda bulundugunuzu ve oradan bin bir zorlukla geçtiginizi görmeniz, çok zor ve halli mümkün olmayacak gibi görünen bir isinizin basari ile so-nuçlandigini göreceginize, ve bu suretle islerinizin yolunda gidecegine delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver