Rüyada Fırat nehri Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Fırat nehri Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Fırat nehri Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Fırat nehri Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada Fırat nehrinden su içtiğini görmesi, Allahü Teâlâ tarafından ihsan edilecek menfaat ve berekete delâlet eder.
■ Rüyada Fırat nehrinin kuruduğunu görmek, devlet başkanının vefatına alâmettir.
■ Veya mülkünün elinden gi deceğine ve helak olacağına delâlet eder.
■ Yine rüyada Fırat suyunu içtiğini görmek, çok namaz kılıp ibadet etmekle tâbir olunur.
■ Bu rüya, o zatın kanaatkârlığına da işarettir.

Rüyada fırat nehrini görmek bolluk ve berekete, yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza, fakir için zengin olmaya işaret eder.
■ Rüyada fırat nehrinin suyundan içtiğini görmek menfaat ve fayda bulmaya, manevi yönden kuvvetlenmeye, günahların affedilmesine işaret eder.
■ Rüyada fırat nehrinin kuruduğunu görmek o yörenin ileri gelenlerinden birinin vefatma ve o bölge halkına gelecek yoksulluğa işaret eder.

Rüyada Firat nehrini görüp üzerinden geçmek, Allah (C.C) tarafindan bütün dileklerinin kabul edilecegine, bolluk ve refaha kavusacagina, suyundan içmek, bol rizk ve geçime isarettir.
■ Firat nehrini kurumus olarak görmek büyük devlet adamlarindan birisinin ölümüne delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada Firattan su içtigini gören kimse, Allah (C.C.) tarafindan menfaat ve berekete erisir.
■ Firat nehrinin kurudugunu görse, devlet baskaninin ölecegine veya mülkünün dinden gidecegine ve helak olacagina isaret eder.
■ Bir kimse rüyada Firat suyunu içtigini görse, o sahsin çok namaz kilip ibadet ettigine ve kanaatkar olduguna isaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver