Rüyada Film Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Film Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Film Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Film Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bir sinemada film seyrettiğini görmek pek yakında sürpriz haber alacağınıza; film seyretmek için bilet aldığını görmek yeni bir işe başlamaya ve o işi başaracağına işarettir.

*Çağdaş Ulema: Bir filmde rol almak; ünlü biriyle tanışacağınıza ve gelecekte ona çok şey borçlu olacağınıza…
■ Film yapmak; iyi bir ilerleme kaydedeceğinize işarettir.

Filmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder.Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.Rüyada film görmek yasamakla yorumlanir.
■ Rüyasinda bir sinemada bir film seyretmekte oldugunu görmek, hiç beklemedigi bir sürpriz ile karsilasacagina; seyrettigi filmde ken-disinin de rol aldigini görmek, ev halki ile bir hususta tartisacagina; sinemanin birden bire aydinlandigini ve perdenin yandigini görmek, yakin bir tanidiginin ani bir kaza geçirecegine delalet eder.
■ Bir sinema kapisindaki resim ve afislere baktigini görmek, yapmak istedigi bir is için tereddüt geçirdigine; sinemaya bilet alarak girdigini görmek, yeni basladigi veya baslayacagi bir isi basaracagina delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver