Rüyada Felak suresi Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Felak suresi Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Felak suresi Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Felak suresi Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada felâk suresini okuduğunu görmek arzu ve isteklerinizin yerine geleceğine, düşmana galip gelmeye, düşman ve şeytanın şerrinden emin olmaya işaret eder.

*İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada Felak suresini okumak; dünyevi afetlerden güvende olacağınıza…
■ *İbn-i Sirin: Size bir büyü yapılacağına, ancak bir etkisi olmayacağına…
■ *Kirmani: Kötülerin şerrinden güvende olacağınıza ve bol miktarda gelir elde edeceğinize işarettir.

Rüyada Felak süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya kendi üzerine okudugunu görmek, halinin güzelligine, düsmana galip gelmeye, Allah tarafindan naminin yüceltilmesine, bütün kötülüklerden mu-hafazaya ve Ism-i A’zam ile riziklanmaya isarettir.

Abdulgani Nablusî’ye göre ; Felak süre-sini rüyasinda okuyan veya okundugunu dinleyen kimseye sihir (büyü) yaparlarsa da bundan zarar görmez, illet ve hastalik yüzü nedir bilmez.
■ Dünyanin serrinden emin olur.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada Felak süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya kendi üzerine okudugunu görmek, halinin güzelligine, düsmana galip gelmeye, Allah tarafindan naminin yüceltilmesine, bütün kötülüklerden mu-hafazaya ve Ism-i A’zam ile riziklanmaya isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver