Rüyada Evrak Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Evrak Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Evrak Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Evrak Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada evrak görmek üzüntüye işaret eder.
■ Rüyada bazı evrakları dosyaladığını görmek devlet dairesine verilmek üzere bazı evraklar hazırlamak zorunda olduğunuza, bu evrakları imzaladığınızı görmek işlerinizin kolaylaşacağına, bir sürü evrak içinde kendini kaybolmuş görmek işlerinizin içinden çıkılması zor duruma geldiğine delalet eder.
■ Evrakları imzalamak makamınızın yükseleceğine, tüccar için kâr ve kazancın artacağına, devlet dairesindeki işlerinizi kolaylıkla halledeceğinize işaret eder.

Genç bir erkeğin rüyada, evrak imzalaması; hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur.
■ Rüyayı göre şef veya amir ise rüyayı görenin güvenilmeyen bir memur olduğuna işarettir.
■ Evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığının haberidir.

Genç bir erkeğin rüyada, senet veya evrak imzalaması; derin bir üzüntüye veya lüzumsuz yere mektup yazmasına, büro şefi veya amir bulunan bir kimsenin bu rüyayı görmesi güvenilmeyen bir memur olduğuna, bir eve taşınmaya ve bu evden memnun olmayacağına; senet veya evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığına işarettir.
■ Genç bir erkeğin rüyada, evrak imzalaması; hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur.
■ Rüyayı göre şef veya amir ise rüyayı görenin güvenilmeyen bir memur olduğuna işarettir.
■ Evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığının haberidir.
■ Rüyada evrak görmek, üzüntü ile tabir olunur.
■ Rüyada bazi evraki inceledigini veya dosyaladigini görmek, bazi hükümet isleri için belgeler hazirlamak zorunda olduguna, bazi evraki imzaladigini görmek, hükümetteki islerinin kolaylikla sonuçlanacagina delalet eder.
■ Rüyasinda bir büronun sefi veya müdürü oldugunu ve kendisine getirilen bazi evraki inceledigini görmek, mahkemede veya hükümetteki islerinin iyi sekilde sonuçlanacagina delalet eder.
■ Salimî’ye göre; rüyada kendisini evrak arasinda onlari ince-lerken görmek islerinin içinden çikilmaz derecede karisik olduguna, bir evraki imza ettigini görmek, eger bir dairede memur ise, orada daha üst bir makama geçecegine, eger ticaret yapiyorsa, karli bir anlasmaya imza koyacagina, eger halktan biri ise, devlet dairesindeki bir isinin tamamlanacagina delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver