Rüyada Engel Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Engel Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Engel Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Engel Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bir engelin aşılması, kişinin en büyük amacına muradına ermesi demektir.
■ Tüm sorunlara karşı en sonunda başarılı olacağına yorumlanır.

Duvar, kapı, set, uçurum veya yüksek bir yer gibi aşılması, oldukça güç olan engelleri görmek; onun en büyük emel ve maksadına erişmesi demektir ki bir çok zorluklara uğrayıp en sonunda başarı kazanacağına işarettir.
■ Rüyada bir engelin aşılması, kişinin en büyük amacına muradına ermesi demektir.
■ Tüm sorunlara karşı en sonunda başarılı olacağına yorumlanır.
■ Rüyada görülen engellerin gerçek hayatla ilgisi vardır.
■ Engelin şekline göre yorumlanmalıdır.Rüyada size birisinin bir is hususunda engel oldugunu görmek, bir dostunuzun size yardima hazir olduguna, bir uçurum kenarinda gezmenize engel olan birini görmek, bir tehlike ile karsi karsiya oldugunuza ve bu hususta bir tanidiginizin sizi o tehlikeden kurtaracagina delalet eder.
■ Rüyada hendek, nehir, duvar, kapi ve benzeri geçilmesi ancak bir araçla mümkün olan bir seyle karsilastiginizi görmek, maksadinizin elde edilmesi için mutlaka onu asmak isteginize delalet eder.
■ Bu engellerden birini astiginizi görmek o maksada ulasacaginiza isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada duvar, set, uçurum ya da yüksek bir yer gibi asilmasi güç, olan engelleri görmek, rüya sahibinin bir çok zorluklardan sonra maksadina kavusacagina isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver