Rüyada Ekşili çorba Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Ekşili çorba Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Ekşili çorba Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Ekşili çorba Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ekşili çorba pişirdiğini ve ondan yediğini görmek, rüya sahibinin faydalı ve iyilik sever biri olduğuna delâlet eder.
■ Rüyada koyun eti ile pişmiş çorba görmek, helâl mala ve güzel geçime delâlet eder.
■ Ve rüya sahibi büyüklerin nezdinde izzet ve şerefe nail olur.
■ Bir kimsenin rüyada serçe kuşu etinden pişirilmiş çorbadan yemesi, sultan tarafından ihtiram edilmeye, ferahlık, sevinç ve vücut sağlığına delâlet eder.

Bir kimsenin, rüyada sigir eti ile eksili çorba pisirdigini ve on | dan yedigini görmesi, o sahsin faydali ve iyilik sahibi bir adam olduguna ve elde edilecek malla güzel bir sekilde geçinmesine isarettir.
■ Çorba koyun eti ile pismisse, halkin ileri gelen ve büyükleri yaninda serefli ve izzetli bir hayat sürmesine isarettir.
■ Eger serçe kusu etiyle pisirilmis olursa, o sahsin devlet ricali tarafindan ihtiram edilmeye, ferahlik, sevinç ve vücut sihatligi ile halkin ileri gelenlerine hükmetmesine isarettir.
■ Eger diger kuslarin etleriyle pisirilmis olursa, memuriyete veya ticarete yahut o çorbadaki yagin çoklugu nisbetinde muhterem bir cemaatla helal mal kazanmaya isarettir.
■ Eksili çorba hastaliga isarettir.
■ Ancak çorba serçe kuslarinin etiyle pisirilmis olursa, memur olmaya, arzu ve istegine nail olmaya isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver