Rüyada Eğe Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Eğe Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Eğe Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Eğe Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

İbn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada elinde bir eğe olduğunu görmek, müşkül ve zor işlerin kolaylaşmasına delâlet eder.
■ Rüyada eğe ile demir eğelediğini ve bunda sıkıntı çektiğini görmek, güç işlere ve zarara alâmettir.
■ Rüyada kalın eğe görmek, ağır söz, ince eğe lâtif sözdür.
■ Elinde eğenin kırıldığını ve parça parça olduğunu görmek, işlerin çıkmaza gireceğine ve ıslâhı mümkün olmayacağına delâlet eder.
■ Câbirü’l-Mağribî demiştir ki: Bir kimsenin rüyada kendi evindeki eşyasından bir demir veya benzeri şeyi eğelediğini görmesi, eli altında bulunanlara iyilik edeceğine ve evinin işlerinin düzeleceğine delâlet eder.

Rüyada eğe görmek işlerinizin kolaylaşacağına, rüyada elinde eğe olduğunu görmek zor durumda kalacağınıza, eğenin kaim olduğunu görmek kinci bir söze, eğenin ince olduğunu görmek güzel bir söze, eğenin kırıldığını görmek işlerinizin bozulacağına ve çıkmaza gireceğinize işaret eder.
■ Rüyasında evinin eşyasından bir demiri veya bakırı eğelediğini görmek, evinin işlerinin düzeleceğine; çan, çıngırak, zil gibi bir eşyayı onarmak için eğelediğini görmek, düşmanlığa delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver