Rüyada Efe Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Efe Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Efe Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Efe Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Efeler kahraman ve bahadır olduklarından, rüyada herhangi bir efeyi görmek, kahramanlıkla tâbir olunur.
■ Bazı kere de bu rüya, insanın kendisine çok güveni olduğuna işarettir.

Rüyada efe görmek rüya sahibinin çevresi tarafından saygı duyulan, güvenilir kişi olduğuna, kahraman kişiliğine delalet eder.
■ Rüyasında evine bir efenin geldiğini görmek o kişinin sizden borç para isteyeceğine işarettir.
■ Rüyanızda efe olup dağa çıktığınızı görmek, bir alacağınızı tahsil edeceğinize, bir efe ile dost olduğunuzu görmek, birisine kefil olacağınıza; efelerle birlikte zeybek veya başka bir oyun oynadığınızı görmek, bir şirket kurarak ticaret yapacağınıza işarettir.

Mahalli kıyafetlerini giymiş efe yiğitlik ve cömertliğe, Efelik taslayan birini görmek cahil bir kimseye delalet eder.Dürüst, kişilik sahibi, güçlü birini temsil eder.
■ Kişinin huzur ve güvene kavuşacağına işarettir.Rüyada efe, kahramanliga isarettir.
■ Rüyanizda efe olup daga çiktiginizi görmek, bir alacaginizi tahsil edeceginize, bir efe ile dost oldugunuzu görmek, birisine kefil olacaginiza, evinize bir efenin misafir olarak geldigini görmek, bir kisinin sizden borç para isteyecegine, efelerle birlikte zeybek veya baska bir oyun oynadiginizi görmek, bir sirket kurarak ticaret yapacaginiza isaret-tir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver