Rüyada Ebe Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Ebe Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Ebe Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Ebe Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada genç ve temiz bir ebeyi görmek, hayır ve sürür ile tâbir olunur.
■ Ebeyi güler yüzlü bir halde görmek, büyük ve hayır sahibi bir zâtın lütuf ve ihsanına nâiliyete delâlet eder.
■ Rüyada evine bir ebenin girdiğini görmek, hayır ve kerem sahibi bir kimseden iyilik ve menfaat görmeğe; bir ebeyi çağırdığını görmek, bir mert insandan yardım talebinde bulunmağa, çağırdığı ebenin geldiğini görmek, o talebinin yerine geleceğine alâmettir.
■ Bir kimsenin rüyada herhangi bir ebe ile dost olduğunu görmesi, büyük bir zâta yakınlığa ve ondan gelecek menfaata delâlet eder.

Rüyasında evine ebenin geldiğini görmek evinde bereket ve bolluğun eksik olmayacağına, muhterem birisinden yardım göreceğinize işarettir.
■ Bir başka yoruma göre de rüyada güzel ebe görmek rüya sahibinin kızı olacağına, çirkin ebe görmek de çok zeki evladı olacağına delalet eder.
■ Bir ebeyi evine çağırdığını görmek bir kişiden vardım isteyeceğine, çağırdığı ebenin geldiğini görmek, bir kişiden yardım isteyeceğine, bir ebe ile dostluk kurduğunu görmek büyük bir iş veya devlet adamından hayır ve menfaat göreceğine işarettir.
■ Ebe ile bozuştuğunu görmek bir zatın düşmanlığını kazanacağına; ebeyi güzel yüzlü ve neşeli görmek o kişinin ona karşı iyilik yapacağına delalet eder.

İyiliksever, cömert ve yiğit bir kimseye, Evine ebe gelmek hayırsever birinden iyilik görmeye, Ebe çağırmak cömert ve yiliksever birinden yardım istemeye, çağrılan ebe eve gelirse bu amacın gerçekleşmesine, Ebe ile dost olmak büyük bir zatla yakınlık kurrmaya, ebeyle bozuşmak önemli bir kimseyle aralarının açılmasına, Güleryüzlü ve sempatik ebe salih ve cömert bir kemseden yardım ve ihsana, Ebe bazen kentlerin ve kalelerin fethine, kale ve kent içinde olup bitenlerden haber veren iyilik sahibi asil birkimseye delalet eder.Kurtulmak, rahata çıkmak olarak yorumlanır.
■ Ama ebe pis ve çirkinse sorunlar daha ciddi bir hal alır.Rüyada ebe görmek hayir ile yorumlanir.
■ Evine bir ebenin geldigini görmek, hayir sahibi bir kisiden menfaat görecegine, bir ebeyi evine çagirdigini görmek, bir kisiden yardim isteyecegine, çagirdigi ebenin geldigini görmek, isteginin olacagina, bir ebe ile dostluk kurdugunu görmek, büyük bir is veya devlet adamindan hayir ve menfaat görecegine isarettir.
■ Ebe ile bozustugunu görmek bir zatin düsmanligini kazanacagina, ebeyi güler yüzlü ve neseli görmek, o kisinin ona karsi iyilik yapacagina delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada ebe görmek hayirdir.
■ Evine bir ebenin geldigini görmek, hayir sahibi bir kisiden menfaat görecegine, bir ebeyi evine çagirdigini görmek, bir kisiden yardim isteyecegine, çagirdigi ebenin geldigini görmek, isteginin olacagina isarettir.
■ Güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kizi olacagina yasli ve çirkin bir ebe görmek de, rüya sahibinin çok zeki evlatlara sahip olacagina isarettir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver