Rüyada Dadı Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Dadı Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Dadı Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Dadı Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada dadı görmesi, iyi bir habere delâlet eder.
■ Çünkü dadılar çocuk terbiyecisidir.
■ Rüyada dadısının elini öpüp duasını aldığını görmek, dünya ve ahiret memurluğunu ve Cenab-ı Hakk’ın rızasına delâlet eder.
■ Bazı kere de dadı görmek, doğacak bir çocuğa delâlet eder.

Rüyada dadı görmek hayra yorumlanır.
■ Rüyasında bir dadısı olduğunu gören kimsenin yardıma ihtiyacı varsa yardıma koşanları olur, kendisine son derece güvenilen sözü dinlenen çevresi tarafından itibar edilen kimse olduğuna yorulur.
■ Ayrıca rüyasında dadısının rızasını alan Allah’ın rızasını almış gibi hayırlı bir kimse olur.

Çocuk bakıcısı şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; Kıymetli şeyleri güvenle teslim edilebilecek emin bir kimseye delalet eder.Rüyasında dadılık yaptığını gören kimse, uzun ve zahmetli bir işe girecek demektir.
■ Dadi görmek, iyiye yorumlanir.
■ Rüyasinda bir dadisi oldugunu ve ondan küçük yasinda dinledigi masallari tekrar anlatmasini rica ettigini görmek, eger bir yardima ihtiyaci varsa, mutlaka bekledigi yerden yardim görecegine; öyle bir yardim beklemiyorsa, bulundugu isinden daha fazla para kazanacagi bir mevkie gelecegine delalet eder.
■ Dadisinin elini öperek duasini aldigini gören, Allah’in (C.C) rizasini almis bir kuldur.
■ Bu rüya dün-yada ve ahirette islerinin yolunda gidecegine isarettir.Çocuk bakıcısı şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; Kıymetli şeyleri güvenle teslim edilebilecek emin bir kimseye delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver