Rüyada Çukur Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Çukur Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Çukur Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Çukur Görmek konusunda 5 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bir kimsenin derin bir çukur içinde yol aldığını görmesi, güçlük ve keder ile tâbir olunur.
■ Yine rüyada derin bir çukur kazdığını görmek, tahkir edilerek kuvvetten düşmeye işarettir.
■ Rüyada birini oraya düşürmek maksadiyle olmayarak bir çukur kazdığını görmek, evlenmek ile tâbir edilir.
■ Kişinin rüyada bir su yolunda gittiğini görmesi, rızık peşinde koşmaya delâlet eder.

Rüyada çukur görmek sıkıntı ve üzüntüden sonra rahata kavuşmaya, güzel geçime işaret eder.
■ Rüyada çukura düştüğünü görmek işlerinin bozulacağına ve zarar edeceğine, çukurdan çıktığını görmek işlerini düzelteceğine ve kâra geçeceğine delalet eder.
■ Rüyada çukur kazmak işlsrinizi ihmal ettiğinize ve dedikodular yüzünden sıkıntıya düşeceğinize, rüyada çukuru doldurduğunu görmek rızkının ve kazancının korunacağına onu uygun şekilde harcayacağına işaret eder.

Rüyada çukur kazdığını görmek yapmak istediğiniz işlerin tamamlanmasına, maddi kayba, rüyada çukura düştüğü görmek işlerin bozulacağına, çukur kazdığını görmek işlerini ihmal ettiğine, güçlüklerden sıkıntılardan sonra ferahlamaya, güzel geçime delalet eder.

İş yaşamınızda temkinli olmanız gerektiği anlamına gelir.
■ Hayatın sonunun geldiğine, yaşamınıza çeki düzen vermeniz gerektiğine işarettir.

Çukur kazmak, insanların dilinden sıkıntıya düşmeye; Kazılmış yahut doğal olarak bulunan çukurun içine girdiğini görmek, başa gelecek bir sıkıntıdan sonra düze çıkmaya, güzel bir duruma gelmeye delalet eder.Rüyada çukur görmek dikkatli olmanız gerektiğine, işlerinizin kötüye gidebileceğine işarettir .
■ İş yaşamınızda temkinli olmanız gerektiği anlamına gelir.
■ Hayatın sonunun geldiğine, yaşamınıza çeki düzen vermeniz gerektiğine işarettir.
■ Derin bir çukura baktığınızı gördüyseniz, iş hayatında gereksiz risklere gireceğiniz, aşk hayatınızda da dürüst davranmayacağınız anlamına gelebilir.Engel, sorun, anlaşmazlık olarak yorumlanır.
■ Çukur kazdığını gören kimse, duygularına dikkat etmelidir.Rüyada çukur görmek iyi degildir.
■ Rüyasinda bir çukura düstügünü ve çikamadigini görmek, islerinin bozulacagina, çukurdan çiktigini görmek, bozulan islerinin düzelecegine, bir çukur kazdigini görmek, islerini ihmal ettigine, kendisini eglenceye kaptirdigina; bir çukuru doldurdugunu görmek, durumunu düzeltmege çalistigina, bir çukurdan atladigini görmek, bir tehlike geçirecegine, su dolu bir çukur görmek, tehlikenin uzaklastigina, içinde (akrep ve yilan gibi) tehlikeli hayvanlarin bulundugu çukur görmek, iflas edecegine delalet eder.
■ Rüyada derin bir çukur içinde gittigini gören kimseye, sonunda genislik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder.
■ Rüyada derin bir çukur kazdigini gören kimse, tahkir edilerek kuvvetten düsürülür.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver