Rüyada çorap görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada çorap görmek ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada çorap görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada çorap görmek ne demektir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya Tabirleri açısından Rüyada Çorap görmek hile ile yorumlanır. Aşağıda detaylı anlatımımızı bulabilirsiniz.

 • Çorapsız ayakkabı giydiğini gören kimse sıkıntı çeker. Çorap çıkaran iftiraya uğrar. Yamalı çorap, cesur ve başarılı olmaya yorulur.
 • Giyilmemiş çorap mal ve vakardır. Görülen çorap eski ise zekat ve sadakasını vermeyerek malın helak olmaya yaklaşmasına işaret eder. Çorabın kokusu kötü olursa o kimse kötü isimle alınır.
 • Rüyanızda bir dükkandan çorap satın aldığınızı görmek, bir malınızın hile ile elinizden alınacağına işarettir. Rüyada çorap ören bir kişi görmeniz, hakkınızda kötü şeyler düşünen ve tasarlayan bir kimse ile karşılaşacağınıza yorumlanır.

Rüya Tabirleri açısından Rüyada Çorap görmek

 • Rüyada siyah çorap görmek ve giymek zengin bir kimse ile evlenmeye; beyaz çorap görmek ve giymek güzel biri ile evlenmeye; kırmızı çorap görmek ve giymek iyi bir kimse ile evlenmeye; yeşil çorap görmek ve giymek namuslu bir kimse ile evlenmeye; nakışlı çorap giymek çeşitli iyi huyları olan biri ile evlenmeye delâlet eder. Çorabını bir yere düştüğünü ve oradan çıkaramadığını ve yalın ayak yürüdüğünü görmek, keder ve sıkıntı ile saygı görememeye, bir rivayete göre eşinin ölümüne delâlet eder. Çorabını birine verdiğini görenin eşi vefat eder. Bir tek çorap giyip onunla yürüdüğünü görmek, niyet ettiği yolculuğu yapamayacağına işaret eder. Eski çorap görmek, yeni çorap görmekten daha hayırlıdır.
 • Bir çorabı söktüğünüzü görmek, hakkınızda kurulan tuzakları anlayarak bunlardan kurtulmaya çalıştığınıza; çorap ördüğünüzü görmek ise başka biri hakkında kötü bir şey düşündüğünüze delâlet eder.

Rüyada Çorap Görmek ile ilgili Diğer yorumlar

 • Bazılarına göre; rüyada çorap görmek başkaları tarafından fenalığa uğrayacağınıza; çorabı ayağınızdan çıkarmak, kötülüklerden kurtulacağınıza; çorapla yatağa girip yattığınızı görmek, düşmanlarınızdan kaçınmanız gerektiğine; bir çorap ördüğünüzü görmek, başkaları hakkında bazı kötü şeyler düşündüğünüze; başka birinin çorap ördüğünü görmek de bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Rüyada bir çorabı diktiğinizi (yamadığınızı) veya söktüğünüzü görmek, her türlü fenalık için emniyette bulunduğunuza işarettir.
 • Rüyada çorap giymek, malın zekatını vererek onu güvence altına almaya,
 • Güzel çorap övgüye layık şahsiyete,
 • Rüyada Çorap görmek bazen kadın ve hizmetçiye,
 • Eski çorap şükrü eda edilmeyen ve zekatı verilmediği için zarar görülecek mala,
 • Pis kokulu çorap kötü şöhrete delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver