Rüyada Çit Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Çit Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Çit Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Çit Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada çit görmek yeni bir ev satın alacağınıza, bekar iseniz evleneceğinize, uzakta olan yakınlarınıza kavuşacağınıza, çevrenizde itibar ve şerefinizin artmasına, kendinize olan güveninizi kazanacağınıza delalet eder.

Çalı, çırpıyla, ince odun veya kamışla yapılmış çevre duvarı görmek kendi hakkına razı olmaya, yasaklardan kaçınmaya, Çitten oluşan ara bölmeler mal taksimine yahut işleri düzene koymaya delalet eder.Düzgün bir çit, kişinin yaşamına anlam verecek bir iş, konudur.
■ Rüyasında bir yeri çitle çevirdiğini gören kişi, sorunlarından kaçarak daha sakin bir yaşama kavuşur.Rüyada çit görmek birlesmekle yorumlanir.
■ Rüyasin-da yesile boyanmis çit gören, yakinda evlenir.
■ Beyaz çit görmek, gurbette kimsesi varsa ona kavusacagina isarettir.
■ Evinin etrafina bir çit yaptigini veya yaptirdigini gören, rizk darligi yüzünden daha küçük bir kasabaya tasinmak zorunda kalir.Çalı, çırpıyla, ince odun veya kamışla yapılmış çevre duvarı görmek kendi hakkına razı olmaya, yasaklardan kaçınmaya, Çitten oluşan ara bölmeler mal taksimine yahut işleri düzene koymaya delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver