Rüyada Cilve Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Cilve Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Cilve Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Cilve Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bir kadının cilve ettiğinin görülmesi, ferah ve sürura işarettir.
■ Kendisinin bir kadına karşı cilve ettiğini görmek, dünyadan elde edilecek menfaate, sa’y ü gayrete ve saadetli bir hayata delâlet eder.
■ Rüyada cilveyi kadında ve kadının görmesi daha iyidir.
■ Rüyada bir erkeğin cilve ettiğinin görülmesi, o kişinin şerefinin ve kıymetinin noksanlığına işarettir.

Rüyada cilve yaptığını görmek zenginliğe, rızkın genişlemesine, dünyalığa işarettir.
■ Bir kadının kadına cilve yaptığını görmek hayra, erkeğin erkeğe cilve yaptığım görmek ise şerre yorumlanır.
■ Ayrıca rüyada cilve yaptığını gören kimsenin zaafları olduğuna, işine kendini verememesinden dolayı işlerinin yarım kalmasına da yorumlanır.

Size yapılıyorsa:gerçekleştiremeyeceğiniz bir iş için yalan söylemek, siz yapıyorsanız ise, birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.

Dadının cilvelendiğini görmek sevinç ve sürura, Kendinin bir kadına cilve yaptığını görmesi dünyalıkla sevinmeye, varlılı olmak için gayret sarf etmeye delalet eder.
■ Cilveyi kadında görmek ve kadının yapması iyilik ve hoşluk, erkekte görmek ve erkeğin yaapması kusur ve zaaf, şeref ve itibar noksanlığıdır.Size yapılıyorsa:gerçekleştiremeyeceğiniz bir iş için yalan söylemek, siz yapıyorsanız ise, birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.
■ Rüyada cilve yaptığını gören kimse, dost sandığı kimse tarafından üzülür.Rüyada cilveli bir kadinla tanisip onunla sevisti-gini gören, nese ve sevinç içinde ömür sürer.
■ Bir kadinin rüyada cilve ettigini görmek ferah ve sevince, kendisinin bir kadina karsi cilve ettigini görmek, dünya menfaatlerini elde ederek sevinme-ge çalismaya, bir erkegin cilve ettigini görmek, o kimsenin serefinin ve kiymetinin noksanligina delalet eder.
■ Cilveyi bir kadinda ve kadinin görmesi iyidir.
■ Erkekte erkegin görmesi iyi degildir.
■ Bir baska rivayete görede: Bir kadinin rüyada cilve yaptigini görmek, sevinç ve sürura kendisinin bir kadina karsi cilve yaptigini görmek dünya mali elde ederek sevinmeye isaret eder.
■ Erkegin erkege karsi cilve yapmasi iyi degildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver