Rüyada Cennetin haznedarı Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Cennetin haznedarı Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Cennetin haznedarı Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Cennetin haznedarı Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada cennetin haznedarını görmesi, devamlı sevince ve sürura delâlet eder.
■ Bazı kere de rüyada cennetin haznedarını görmek, nimete, temiz bir hayata ve yüce Allah’ın rızasına delâlet eder.
■ Ve yine cennette olduğunu, meleklerin kendisine selâm verdiğini ve cennetin bir kapısından girdiklerini görmek, Allahü Teâlâ’nın o kimseyi affedeceğine, uzun ve devamlı bir hayırla ona ihsanlarda bulunacağına alâmettir.
■ Yine rüyada cennetin haznedarını görmek, üzüntü ve kederin gideceğine, sürür ve ferahın avdetine ve güzel bir geçime delâlet eder.
■ Yine rüyada cennet haznedarı görmek, devletin haznedarına ve hayırlı bir haber ile gönderdiği adamına, vadin yerine getirilmesine, ihtiyaçların giderilmesine, duanın kabul olunmasına delâlet eder.
■ Rüyada cennet haznedarının kendisine bir şey verdiğini, yahut cennet elbiselerinden giydirdiğini veya güler yüzlülük gösterdiğini görmek Allah’ın o kimseden razı olmasına, gizli ve aşikâre onun üzerine nimetlerini indirmesine delâlet eder.

Rüyada cennetin haznedarim görmek, devamli sevince isarettir.
■ Cennetin haznedanni görmek, nimete, temiz yasayisa ve Allah’in nzasina isarettir.
■ Bir kimse cennette oldugunu, meleklerin kendisine selam vererek cennetin her bir kapisindan girdiklerini görse, Allahu Teala Hazretleri o kimseyi affeder ve uzun hayirla onu hayirlandinr.
■ Bir kimse cennetin haznedanm görse üzüntü ve kederi gider, ferahliga kavusur ve geçimi güzel olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver