Rüyada Çayır Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Çayır Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Çayır Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Çayır Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada çayırlık bir yeri görmesi, hiç zahmet çekilmeden elde edilecek rızka işarettir.
■ Bazı kere de bu rüya, zahmeti az olan zevceye veya manevî ilme, yahut devam edip duran sadakaya delâlet eder.
■ Fakir bir adamın rüyada çayırlık veya otluk bir yerde ot topladığını görmesi, zengin olacağına alâmettir.
■ Aynı rüyayı zengin görmüş olsa, onunda zenginliğinin ziyâdeleşeceğine delâlet eder.
■ Yine rüyada çayırlık görmek, hazine ve pazar gibi kendisinden dünya malı elde edilen yerlere delâlet eder.
■ Bazı kere de çayırlık görmek, İslâmiyet ile tâbir olunur.
■ Rüyada bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini görmek, dünyalık arzusu ile bir çarşıdan diğer bir çarşıya ve bir sanattan diğer bir sanata intikale delâlet eder.
■ Yeşil çemenler üzerine yatıp şarkılar mırıldandığını görmek, hayatı ve yaşamayı çok sevmek ile tâbir olunur.

Rüyada çayır görmek sevinmeye, mutlu olmaya, hiç zorluk çekmeden zahmetsiz bir şekilde mal mülk sahibi olmaya işaret eder.
■ Müslüman olmayanın rüyasında çayır görmesi onun hidayete ermesine, fakir kimsen;n çay görmesi de zengin olmasına yorumlanır.
■ Çayırdaki yeşil otlar çimenler dünya malına, çayırlar arasında akan su iman kuvvetine delalettir.

İş yaşamınızdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir.
■ Bir çayırdan başka bir çayıra atlamak bir kimsenin dünya nimetlerine olan aşırı isteğine ve kazanç için durmadan çabalayacağına işarettir.Kurumuş çayır hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamındadır.
■ Çayır toplamak zengin olmaya işarettir.

Kendiliğinden yetişen yeşil otların kapladığı çayırlık din ve dünya güzelliğine, Çayırda oturmak yahut onu seyretmek yoksul için zenginliğe, zengin için bereketli kazanca, Çayır otlarını büyük çuvallarla bir yere taşımak yahut çayırdan çayıra geçtiğini ggörmek dünyalık yığmaya ve dünyalık kazanmak için her işe yeltenmeye, aşırı hırsa delalet eder.
■ (Ayrıca Bakınız; Çimen.)İşinizdeki gelişmelerin sizi mutlu edeceği ve bu durumun sizi etrafınız için mutluluk verici bir kişi haline getireceğine işarettir .
■ İş yaşamınızdaki olaylar sizi mutlu edecek ve bu durum sizin çevrenize mutluluk veren biri yapacak demektir.
■ Bir çayırdan başka bir çayıra atlamak bir kimsenin dünya nimetlerine olan aşırı isteğine ve kazanç için durmadan çabalayacağına işarettir.Kurumuş çayır hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamındadır.
■ Çayır toplamak zengin olmaya işarettir.
■ Rüyada yemyeşil çayırlar görmek, sıkıntıların, sorunların sona ereceğine, güzel, bolluklu, kısmetli günleri müjdeler.Rüyada çayir görmek Cenabi Hakkin (C.C.) lütfuna yorumlanir.
■ Rüyasinda bir çayirlikta gezindigini görmek ibadetlerinin kabul edildigine ve cennetle müjdelendigine, çayirda uzanip yattigini görmek, yetim ve kimsesizlere yardim etmege, ça-yirda kuzu otlattigini görmek, hayir ve iyilikte bulunacagina, ça-yirda sarkilar okuyarak gezindigini görmek, ibadetinize devam etmeniz gerektigine delalet eder.
■ Çayir görmek, yeni bir hayattir.
■ Rüyada çayirlarin içinden geçmek, isinizde basarili olacaginiza ve yapacaginiz her isi severek ve isteyerek yapacaginiza delildir.
■ Bir çayirin ortasinda uzanip yat-mak ve sarki söylemek, hayati yasamayi çok sevdiginize delalet eder.
■ Çayirda kosup kendi kendinize sarkilar söylediginizi gör-mek, birtakim düsüncelerinizi uygulayip etrafinizdaki insanlarin mutluluguna çalisacaginiza ve onlarin takdirini kazanmak istediginize yorumlanir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver