Rüyada Cambaz Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Cambaz Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Cambaz Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Cambaz Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada koyun cambazı görmesi, halkın şereflilerini dünyasına tercih eden ve işleri eline alan adama delâlet eder.
■ Câriye (Hizmetçi) satan cambazı görmek, haber sahibi kimseye alâmettir.
■ Hayvan satan cambazı görmek, bazı kere de, kara avcısına, köle satan cambazı görmek de deniz avcısına delâlet eder.

Rüyada hayvan alıp satan cambaz görmek bir maharetinizin sizi şöhrete kavuşturacağına, halk içinde itibar ve şerefinizin artacağına, idareci kişiliğinize işaret eder.
■ Rüyada cambaz görmek insanları ciddiye almayan, insanlarla alay eden kişiye, heves ettiğiniz işlerde başarılı olmak için daha fazla çalışmanızın gereğine işarettir.
■ Rüyasında ip üzerinde yürüyüp cambazlık yaptığım görmek zor işleri başarmaya, bazen de dostlar arasmsa güven kaybetmeye yorumlanır.

Bir sanatta başarı elde etmek demektir.
■ Kendisini cambaz olarak gören kişi çevresindekileri aldattığını zanneder.

Hayvan canbazı görmek işleri idare eden kimseye, kara avcısına; Cariye ve köle satan canbazı görmek haber getiren kimseye; Sirk canbazı görmek halkın dikkatini çekecek işler yapmaya yahut soytarılığa delalet eder.Rüyada cacıkla ilgili bir şey görmek başınızdan geçecek bir olay yüzünden üzüntü duyacağınıza işaret eder.
■ Bir sanatta başarı elde etmek demektir.
■ Kendisini cambaz olarak gören kişi çevresindekileri aldattığını zanneder.
■ Rüyada cambaz, sonu belli olmayan tehlikeli iş, macera olarak yorumlanır.
■ Rüyada cambaz görmek aldatilmaya delalet eder.
■ Rüyasinda cambaz oldugunu ve bir ipin üzerinde yürüdügünü görmek, zor bir isi basaracagina; ipten düsmek ise o isin zorlasacagina; bir cambazla tanisip ondan cambazlik ögrendigini gör-mek, bir dostundan isi hakkinda bazi bilgi alacagina veya bir is hususunda ondan bazi kagitlar imzalamasini isteyecegine isaret-tir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada koyun ve diger hayvanlari alip satan canbazi görmek, halkin sereflilerini dünyasina tercih eden ve isleri idare eden kimseye isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver