Rüyada Cadde Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Cadde Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Cadde Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Cadde Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada geniş bir caddede yürüdüğünü görmek hayatta emin adımlarla yürüyeceğinize, önünüze çıkart zorlukları kolaylıkla atlatacağınıza, muradınıza nail olacağınıza; caddenin iki tarafını yeşil ağaçlarla görmek hatırlı kimseler tarafından yardım göreceğinize, bakımlı düzgün bir caddede yürümek zorluklan kolayca aşacağınıza, onarım yapılan cadde görmek ise işlerinizin kısa zaman da olsa ters gideceğine işarettir.
■ Caddede yürürken sevdiğiniz birisiyle karşılaşırsanız yakın zamanda evleneceğinize, evli iseniz bir çocuğunuzun olacağına yorumlanır.

Rüyada cadde görmek size zarar verecek iş yapacağınıza işarettir.
■ Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır.
■ Caddeden ayrılmak içinde bulunduğunuz zor durumları atlatacağınız anlamına gelir.

Bakınız; Yol.Rüyada cadde görmek hatalı bir iş yapacağına işarettir.
■ Rüyada cadde görmek size zarar verecek iş yapacağınıza işarettir.
■ Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır.
■ Caddeden ayrılmak içinde bulunduğunuz zor durumları atlatacağınız anlamına gelir.
■ Geniş, temiz, aydınlık bir cadde başarının çok çabuk geleceğine işaret eder.Rüyada cadde görmek, dogrulukla tabir olunur.
■ Bir cadde üzerinde yürüdügünüzü görmek, dogru yolda oldugunuza, ve herkesin sizi iyi bir kisi olarak tanidigina isarettir.
■ Cadde üzerinde giderken bir çikmaz sokaga saptiginizi görmek, bazi do-lambaçli isler yapmayi düsündügünüze, çikmaz sokaktan çikma-yip geri döndügünüzü görmek, düsüncenizi uygulayamayacaginiza delalet eder.
■ Bir caddede yürürken bir arkadasiniza rastlayip, onunla kol kola birlikte yürüdügünüzü görmek, bir is için veya ticaret maksa-di ile birileriyle ortak olacaginiza delildir.
■ Caddede tanimadiginiz birisi ile herhangi bir is hususunda tartistiginizi görmek kisa bir hastalik geçirerek bir müddet için isinize devam edemeyeceginize yorumlanir.îbn-i Sirin’e göre; Rüyada cadde görmek dürüstlükle yorum-lanir.
■ Rüyada genis bir caddede yürüdügünü görmek is arkadasla-ri arasinda iyi ve mert kisi olarak tanindigina; caddede kayboldugunu görmek bir isten dolayi basina bir dert açilacagina; caddede yürürken birden bire caddenin daraldigini ve adeta küçük bir so-kaga dönüstügünü görmek ömrünün kisaligina; yürüdügü cadde-nin birdenbire gereginden fazla aydinlandigini görmek ibadetinin ve zekatinin Allah (C.C.) Teala kalinda makbul olduguna isaret-tir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada cadde görmek, dogrulukla ta’bir olunur.
■ Bir cadde üzerinde yürüdügünü görmek, dogru yolda oldugunu gösterir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver