Rüyada Büro Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Büro Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Büro Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Büro Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir insanın rüyada büro görmesi, dünya ve din işlerinde hayra delâlet eder.
■ Yine bir büroda oturup işleri idare ettiğini görmek, ibadetlerinin kabul ve makbuliyetine delâlet eder.

Rüyada büro görmek imkânlarınızı en iyi şekilde değerlendireceğinize kazancınızın daha da artacağına, güzel bir hanımla tanışacağınıza işaret eder.

Büro görmek, maddi kazanca işarettir.Çok çalışmanızın karşılığını alacak, muradınıza erecek, üstlendiğiniz sorumlulukları her koşulda yerine getireceksiniz demektir.

Rüyada herhangi bir büro görmek, maddi kazança işarettir.
■ Büro görmek, maddi kazanca işarettir.Çok çalışmanızın karşılığını alacak, muradınıza erecek, üstlendiğiniz sorumlulukları her koşulda yerine getireceksiniz demektir.
■ Rüyada büro görmek dünya ve din islerinde hayra isarettir.
■ Bir büroda oturup isleri yönettigini görmek ibadetinin kabul edildigine; burada memurlarina emirler verdigini görmek, din hususunda etrafindaki insanlari dogru yola davet için onlara nasihatte bulunduguna; bir büroya girdigini görmek, ibadet için bir camiye veya mescide girip sevap kazanacagina delalet eder.
■ Bazilarina göre; rüyada bir büroda oldugunu görmek, hayat-ta basarili olmak için çalistigina delalet eder.
■ Büroda oturup is sahiplerinin islerini yaptigini, önüne gelen kagitlari inceledigini, imzaladigini görmek, daha büyük mevkilerde bulunmayi istedigi için amirlerinin gözüne girmek ve onlarin dikkatini çekmek için gayret ettigine isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada bir büro veya bir büroda çalistigini görmek, rüya sahibinin basanli çalismalari sayesinde arzularina kavusacagina, kendisine verilen sirlari ömrü boyunca tutacagina, gerek bu yönü gerekse tutumlulugu yönünden takdir edilecegine isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver