Rüyada Beytullah Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Beytullah Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Beytullah Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Beytullah Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Beytullah’ın rüyada görülmesi, günahların af ve mağfiretine, rızık ve nimetin bereketine, dünya ve ahiret selâmetine delâlet eder.
■ (K) harfinde daha geniş izah edilecektir.)

Rüyada beytullah’ı görmek bütün korku ve endişelerinizden emin olmaya, bütün arzu ve dileklerinizin yakında gerçekleşeceğine, günahlardan tövbe etmeye makbul bir kul olmaya, bekarlar için evliliğe, evliler için de saadetlerinin artmasına işaret eder.

Rüyada Mescidi-i Haram adini verdigimiz Beytullah’i görmek, orada oturup ibadet etmek, günahlarinizin affedilecegine sebep olacak büyük bir sevap islediginize veya böyle bir nimete nail olacaginiza isarettir.
■ Beyt’ül Mukaddesi ve kutsal topraklari görmek, hayra delalet eder.
■ Kendisini mukaddes topraklarda görmek hacca gitmege, selamet ve emniyet içinde bulunmaga, Beyt’ül Mukaddes de namaz kildigini görmek nebilerle birlikte anilacagina, Beyt’ül Mukad-des de Kur’an okudugunu görmek, Müslümanlarla din hususunda konusma yapacagina, Beyt’ül Mukaddesten içeriye girmeyip etrafinda dolasmak, Hakkin rahmetinden uzaklasmaya delalet eder.
■ Cafer’i Sadik’a göre; rüyada hac ettigini görmek, bes sekilde yorumlanir: Emniyet, selamet, adalet, hac ve rahat.
■ Abdulgani Nablusî’ye göre; makam-i Ibrahim’de namaz kildigini gören, seriatin emirlerine uyar.
■ îmani kuvvetlenerek hacca gitmege nail olur.
■ Makam-i Ibrahim’e giren her türlü korku ve endiseden kurtulur.
■ Anne ve babasindan miras alir.
■ Seriat ilmini ögrenir.
■ Rüyada kendini Müzdelifede görmek, ibadete alismasi sebe-biyle övgüye ve üne nail olmaya, borcu varsa ödeyecegine isaret-tir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver