Rüyada Baytar Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Baytar Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Baytar Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Baytar Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada baytar görmesi, insanların şereflilerine benzeyen, onlara işlerinde kuvvet kazandıran adama işarettir.
■ Bazı kere de baytar görmek, hekim, cerrah, ara bulucu ve iğneciye işarettir.
■ Yine baytar, yolculuğa, evliliğe, nikâha ve yardıma delâlet eder.

Rüyada baytar görmek sıhhat bulmaya, evlenmeye, yolculuğa işarettir.
■ Rüyasında baytar gören bekar bir kimse yakın zamanda evlenir; rüyada baytar tarafından hayvanların muayene edildiğini görmek pek yakında yüksek mevkiye geleceğine, hayvanlara sevginizin artacağına delalettir.

Ustaya, tamirciye ve daığnık işleri toparmayan yardımcıya delalet eder.Rüyada bir baytar tarafindan hayvanlarin mu-ayene edildiklerini görmek, iyi bir mevki için hazirlik yaptiginiza, yakinda böyle bir mevki ye geçeceginize isarettir.
■ Kendinizi bir baytar olmus görmek, kisa bir hastalik geçireceginize; bir baytarla arkadaslik kurdugunuzu görmek, istediklerinizin yakinda gerçeklesecegine delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada baytar görmek, insanlarin sereflilerine yolculuga, ordu ve askerin islerinde büyüklere yardim eden kimseye de isaret eder.
■ Bazi tabirciler de baytar, umumiyetle hayra isaret eder.
■ Tabib, arabulucu, igneci ve cerrah ile tabir ederler.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver