Rüyada Balık Yemek Ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada Balık Yemek Ne demektir? Ne anlama gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada Balık Yemek Ne demektir? Ne anlama gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada Balık Yemek Ne demektir? Ne anlama gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya yorumları açısından Rüyada Balık yemek daima kısmet sayılır. Hayırlara vesiledir. Aşağıda bu güzel rüya tabirleri ile ilgili kapsamlı bilgiyi bulabilirsiniz.

  • Canlı balık görmek , aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır.
  • Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir.
  • Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer.
  • Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir.
  • Rüyada balık tutmak Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.

Rüya Tabirleri açısından rüyada balık yemek

  • Balıkları ırmak ya da denizden çıkarmak ganimetle, Canlı ve taze balık bakire kadınla, Suda balık avlamak sevinçli haberle, taze balık avlamak hayır ve fayda, küçük ve çok balık avlamak elden çabuk çıkacak dünyalıkla, ölmüş deniz balığı ham hayallerle tabir edilir.
  • Rüyada Balık görmek ile ilgili olarak;  Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak üzüntü ve günaha, Su üzerinde çalışan kimsenin yatağında balık görmesi suda boğulmasına, Tatlı suda avladığı balığın Tuzlu olması keder ve sıkıntıya, Balığı canlı canlı yemek mülk edinmeye, tuzlu balık yemek şiddet ve zahmete, Tuzlanmış balık faydası sürekli olan mala, Kızartılmış balık genç için okuma amaçlı yolculuğa, diğerleri için davete icabet etmeye, Balıkçıdan balık almak evlenmeye, Taze yemek olduğu halde kokmuş balık yemek kötü ahlaklı kadınla evlenmeye, Yapay Göl ya da havuzda yakaladığı balığı kaçırmak borçlunun borcunu inkar etmesine, Balığın karnında yüzük bulmak devlet, şeref ve izzete, Karada balık avlamak sevinçli habere delalet eder.
  • Rüyada canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığına işaret eder Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına işaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver