Rüyada Baca Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Baca Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Baca Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Baca Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişinin rüyada baca görmesi, kısmet ve bol rızık ile tâbir olunur.
■ Kendi evinin bacasından siyah ve koyu bir duman çıktığını görmek, rızkın bolluğuna ve bereketine delâlet eder.
■ Bacadan hiç duman çıkmadığını görmek, evdeki düzenin bozukluğunun işaretidir.
■ Evdeki bacanın yıkılmış, harap olmuş olduğunu görmek, keder ve üzüntüye işarettir.

Rüyada baca görmek bereket ve bolluğa işarettir.
■ Rüyada baca gören muradına erer, rüyada bacanın tüttüğünü görmek bereket ve sevince, baca temizlemek hastalıktan kurtulmaya, bacanın tutuştuğunu görmek keder ve sevince işarettir.

Rüyasında düzgün, temiz baca görmek kişinin ev sahibi olacağını haber verir.Rüyada baca görmek kismet ve bol rizka delalet eder.
■ Bacanizdan siyah ve koyu duman çiktigini görmek, kismetinizin ve rizkinizin bolluguna, bereketine; bacanizdan hiç duman çikmadigini görmek evinizde dirlik olmadigina; bacanizin yikilmis oldugunu görmek düsmanlarinizin yok olacagina; bacanizdan bir kiremit düstügünü görmek, evinizden bir kisinin yolculuga çikacagina isarettir.
■ Rüyada evinizin bacasini tüterken görmek, evinizin bolluga, bereket ve neseye kavusacagina isarettir.
■ Baca temizlemek, bütün islerinizin normal bir sekilde yürüyecegine; bacanizin tutustugunu görmek, kedere ve aciya; bacanizin yikildigini görmek, bir ilim haberi alacaginiza veya aileniz bireylerinden birisinin agir bir hastaliga tutulacagina isaret sayilir.
■ Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyada baca görmesi, ferahliga ve sevindirici bir haber alacagina isaret eder.
■ Evinizin bacasını tüterken görmek, evinizde bolluğa, berekete,baca temizlemek, yakalandığınız hastalıktan kesin olarak kurtulacağınıza, kirli baca görmek, düşmanlarınız tarafından kesinlikle aldatılacağınıza, bacanın yıkıldığını görmek, aile fertlerinden birinin ağır hastalığına veye bir ölüm haberine işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver