Rüyada Ayı Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir? İslami Rüya Tabiri Kitabı, Rüyada Ayı Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir? İslami Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Etiketler: Rüyada Ayı Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir? Neye Delalet Eder Neye İşarettir?, Rüyada Ayı Görmek Ne Demektir, Ne Anlama Gelir? Nedir Ne Demek Ne Anlama Gelir Manası Rüya Açıklaması Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ayı görmek hilekar, kötü huylu kadına, namert insana, ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile ve haram yolunu tutan, cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılışta insana, ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse için velayete, değilse zina yatmaya delalet eder.

  • Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir kadın için bu rüya, yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir.
  • Bir ayı öldürmek sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak bu rüya zorluklarla ve sorunlarla karşılaşacağınıza dikkat çeker. Düşman demektir.

Rüyada Ayı görmek ile ilgili Rüya tabirleri

  • Rüyada görülen ayı , Yabancı kimse, beklenmedik, karışık olaylara işaret eder. Yalnız ayının ısırması iyi sayılır.
  • Rüyada ayı , münafik, ahmak, düşünceden yoksun, düşmanla yorumlanır. Ayıya bindigini gören, devlet tarafindan bir menfaat görür.
  • Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.
  • Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

İslami rüya tabirleri açısından rüyada ayı görmek

Münafık, ahmak, olayları iyi değerlendiremeyen ve tedbir alamayan düşmanla tabir edilir. Ayı’ya bindiğini gören kimse, yaptığı devlet işlerinden çok para kazanıp iyilik, maddi menfaat ve maddi yardım görür. Rüyada ayı eti ve derisi düşman malı, sütü korku ve endişe ile tabir edilir.
Kirmâni (r.a) diyor ki:  aslı bozuk, zeka ve akıldan mahrum, gücü, saygınlığı ve çok parası olmayan bir adamla tabir edilir. Ayıya bindiğini gören kimse, düşmanına galip gelir. Ayıyı öldürmek de böyledir.Ayıyı rüyada görmek ; bir afet ve fitne sahibine veya fena bir kadına, hapis ve esarete işarettir. Rüyanızda ayı görmeniz , Ahmak bir düşmana, hilekar bir adama, hırsıza delalet eder. Ehil bir adamın ayıya binmesi; iyidir, ehil değilse; geçici bir korkuya delalet eder. Ayı görmek bazı tabircilere göre de; iyi bir kadın, yolculuk ve yolculuktan dönüş ile yorumlanır.

www.dijiplat.com

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver