Rüyada Ateş Görmek ne demek, ne anlama gelir, neye işarettir, islami yorumu rüya tabiri

Etiketler:Ateş Rüya Tabiri, Ateş Rüya Tabirleri, Ateş Görmek, Ateş Gördüm, Ateş Ne Demek?, Ateş Nedir?, Rüyada Ateş Görmek,Rüyada Ateş Görmek Nedir?, Rüyamda Ateş Gördüm, Rüyamda Ateş Görmemin Anlamı Nedir? Rüya Tabirleri, Rüya Tabiri,Rüya Yorumları, Dini Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabirleri, Rüya Görmek Ne Demektir, Rüya Tabirleri ve Yorumları,Rüya,Rüya Görmek

Rüyada dumansız ateş gören, büyük insanlara yakın olur. Bağlı işleri açılır.
Işık saçan alev görmek her bakımdan hayırlıdır.
Ateşle bir şey pişirdiğini gören güzel sohbetlerde bulunur ve iyi haberler alır.
Ateş ve duman gören hediye alır.
Ateşle bir yerini yakan malının zekatını vermelidir. Ateş yiyen haksız kazançta bulunur, yetim malı yer. Ateşe bakmak, bir haberden dolayı üzülmeye yorulur. Ateşin mahsulü yakması, yanan ürünün fiyatının piyasada yükseleceğine,
Boş tencere altında ateş görmek, yakınlardan zarar görmeye,
Ateşin gökten indiğini görmek, orada bir fenalığın meydana gelmesine,
Ateşte et piştiğini görmek, görenin aleyhinde dedikodu yapıldığına,
Ateşte tencere kaynatmak, beklenen işin olmayacağına, Evden ateş çıktığını görmek, kuvvet ve başarıya,
Dağ başında ateş yakmak, uzaktan evine döneceğine, Bir ateşin söndüğünü görmek, evden birinin öleceğine,
Bir ateşin su veya yağmurla söndüğünü görmek, mahrumiyete.
Sönen ateşin tekrar yandığını görmek hırsızlığa.
Başından ateş çıktığını görmek ise tehlikeli bir hastalığa işarettir.
Rüyada görülen ateşte alevin olmaması düşmanlık ve davaya, eğer alev varsa hastalık yüzünden zorluk çekmeye delalet eder. Yerden göğe doğru ateş çıktığını ve semaya doğru yükseldiğini görmek, o yer halkının isyan ederek birbirlerine kötülük etmelerine işarettir. Ateşin bir yerden başka bir yere yayıldığını ve fakat hiç bir zarar vermediğini gören fayda görür ve fakirse zengin olur.
Rüyasında halk üzerine ateş atıldığını gören, halk tarafından düşman gözüyle görülür. Bir tüccar dükkânının yandığını ve eşyalarının kül olduğunu görse, malını çok pahalı satıp halkı aldattığına işarettir. Evinde yangın çıktığını görenin zorbalar tarafından malı yağma edilir. Ateşin elbisesini yaktığını görenin akrabaları ve yakınları ile arası açılır veya zarara uğrar.
Evinde ateşin söndüğünü gören fakirleşir. Bir parça ateşi yatağında veya karyolasında söndürdüğünü gören hasta ise iyileşir, sıkıntıda ise kurtulur.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver