Rüyada Asılmak Görmek ne demek, ne anlama gelir, neye işarettir, islami yorumu rüya tabiri

Etiketler:Asılmak Rüya Tabiri, Asılmak Rüya Tabirleri, Asılmak Görmek, Asılmak Gördüm, Asılmak Ne Demek?, Asılmak Nedir?,Rüyada Asılmak Görmek, Rüyada Asılmak Görmek Nedir?, Rüyamda Asılmak Gördüm, Rüyamda Asılmak Görmemin Anlamı Nedir? Rüya Tabirleri, Rüya Tabiri, Rüya Yorumları, Dini Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabirleri, Rüya Görmek Ne Demektir,Rüya Tabirleri ve Yorumları,Rüya, Rüya Görmek

Rüyada asılmak, yüksek makam ve rütbedir. Asılarak öldüğünü gören kimse, memurluğu esnasında dini İnançları zayıflar. Asıldığında ölmeyip sağ kalsa, bir vilâyete dindar ve adaletli bir vali olur.
Halk tabakasından birisi asıldığını görse, perişan olur.
Rüyada ölü bulunduğu halde yine idam edildiğini gören kimse, dini bozulmakla beraber dünyada şeref ve yüceliğe erişir. Hayatta olduğu halde asıldığını gören kimse, dini bozulmadan yücelik, şeref ve saltanata kavuşur.
Rüyada idam edildiğini, ancak ne zaman asıldığını bilmediğini görse ve o kimsenin de elinden çıkmış kaybolmuş bir malı varsa, o mal yine kendisine gelir ve ihtiyaçları görülür.
Evli olmayan kimse hakkında idam edilmek, evleneceğine işarettir.
Rüyasında asıldığını gören, ün ve servete kavuşur. Bir topluluğun kendisini astıklarını gören onlara başkan olup emreder. ihtiyar birinin kendisini astığını ve halkın da seyrettiğini gören, o mahallin büyük bir kişisi olur. Kendisini astığını gören ve karşısında akrabalarının seyrettiklerini gören onlar tarafından sevilir ve sözü de sayılır. Asıldığı ve fakat ipi koparak düştüğünü gören memur ise işinden atılır, zengin ise fakirleşir, fakir ise saygısını kaybeder, tüccar ise zarar eder.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver