Rüyada Arslan Görmek ne demek, ne anlama gelir, neye işarettir, islami yorumu rüya tabiri

Etiketler:Arslan Rüya Tabiri, Arslan Rüya Tabirleri, Arslan Görmek, Arslan Gördüm, Arslan Ne Demek?, Arslan Nedir?, Rüyada Arslan Görmek, Rüyada Arslan Görmek Nedir?, Rüyamda Arslan Gördüm, Rüyamda Arslan Görmemin Anlamı Nedir? Rüya Tabirleri,Rüya Tabiri, Rüya Yorumları, Dini Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabirleri, Rüya Görmek Ne Demektir, Rüya Tabirleri ve Yorumları,Rüya, Rüya Görmek

Rüyada aslan, zulme, şiddete, kendini beğenmişliğe ve bazen hastanın iyileşmesine işaret eder. Dişi aslan görmek kötü ve zalim kadına işarettir.
Aslan ile güreş tuttuğunu gören kimse hasta olur.
Bir kimse korktuğu halde yırtıcı hayvandan birisine bindiğini görse bir musibete düşer. Yahut altından çıkamayacağı bir iş başına geçer. Eğer hayvandan korkmazsa galip geleceği bir düşman ile yorum edilir.
Aslanı evinde gören kimse hayra, saltanata ve uzun ömre erişir. Aslanla dövüştüğünü gören, azgın düşmanla kavga eder. Aslan eti yemek, zenginliğe ve refaha; aslan kükremesi, felakete; aslan yavrusu, iş hayatında iyi bir arkadaşa; aslanları yolda koşarken görmek, ummadığınız bir yerden şansınızın açılmasına işarettir.
Aslana binip gezdiğini gören kimse, büyük ve kuvvetli bir düşmanına üstünlük sağlar. Aslanı kovalayıp onun kaçtığını gören, korktuğu ve çekindiği bir şeyden kurtulur ve muradına erer.
Aslandan korktuğunu fakat bir zarar görmediğini gören, düşmanından kurtulur. Evinde aslanlar bulunduğunu gören hayra erer, ömrü uzun olur. Aslanın derisinden, etinden, kemiğinden, kılından, damağından ve aslanın bir şeyinden bir parça bulduğunu gören miras yer. Azgın ve saldırgan aslan zulme işarettir. Bir aslanın kendisini kovaladığını görmek, hükümetten korkmaya; bir aslana binmiş ama korkmakta olduğunu görmek, bir belaya uğrayacağına işarettir. Aslanı görüp kaçtığını ve hayvanın kendisini görmediğini gören, ilim ve hikmete nail olur. Bir aslanın bir memlekete girdiğini görmek, orada hükümet başkanının değişeceğine işarettir.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver