Rüyada Apartman Görmek ne demek, ne anlama gelir, neye işarettir, islami yorumu rüya tabiri

Etiketler:Apartman Rüya Tabiri, Apartman Rüya Tabirleri, Apartman Görmek, Apartman Gördüm, Apartman Ne Demek?, Apartman Nedir?, Rüyada Apartman Görmek, Rüyada Apartman Görmek Nedir?, Rüyamda Apartman Gördüm, Rüyamda Apartman Görmemin Anlamı Nedir? Rüya Tabirleri, Rüya Tabiri, Rüya Yorumları, Dini Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabirleri, Rüya Görmek Ne Demektir, Rüya Tabirleri ve Yorumları,Rüya, Rüya Görmek

Rüyada apartman görmek zenginlik ve ferahlığa yorulur. Bir apartmanın kapıcısı olduğunuzu ve kalorifer dairesinde çalıştığınızı görmek, yeni bir daireye taşınacağınıza, bir apartmanın sahibi olup bahçesine çiçek ekmeye uğraştığınızı görmek, evleneceğinize veya çocuklarınızdan birini evlendireceğinize delalet eder.
Bir apartmanın önünden geçip, onun büyüklüğüne bakan ve bu kadar büyük bina karşısında şaşıran insan, kendisine verilen yeni bir iş hususunda onu başarıp başaramayacağı hakkında kuşkuya düşer. Büyük bir apartmanda yukarı katlara çıkmak için asansöre bindiğini gören, uçakla uzak bir yolculuğa çıkar veya uzak bir yerden bir yolcusu gelir veyahut önemli bir haber alır.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver