Rüyada Akrep Görmek ne demek, ne anlama gelir, neye işarettir, islami yorumu rüya tabiri

Etiketler:Akrep Rüya Tabiri, Akrep Rüya Tabirleri, Akrep Görmek, Akrep Gördüm, Akrep Ne Demek?, Akrep Nedir?, Rüyada Akrep Görmek, Rüyada Akrep Görmek Nedir?, Rüyamda Akrep Gördüm, Rüyamda Akrep Görmemin Anlamı Nedir? Rüya Tabirleri,Rüya Tabiri, Rüya Yorumları, Dini Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabirleri, Rüya Görmek Ne Demektir, Rüya Tabirleri ve Yorumları,Rüya, Rüya Görmek

Rüyada akrep görmek, el ve dilinden hiç bir kimsenin selâmette olmadığı; söz götürüp getiren bir kimse sebebiyle meydana gelecek üzüntü ve kedere işaret eder.
Bazı yorumculara göre çok zehirli akrep, rüya sahibine gelecek maldır. Bunu öldürmek ise, rüya sahibinin elinden çıkacak ve tekrar eline geçecek bir maldır. Akrebin sokması rüya sahibinin eline geçecek ve devamı olmayan bir maldır. Bir kimseye rüyada akrebin vurması o kimseye düşmanını gıybet etmesine ve akrebin vurmasından meydana gelen acı nispetince o kimseye bir fenalık erişmesine işaret eder.
Bir kimsenin evinde akreplerin yanması o kimsenin düşmanlarının ölmesine delâlet eder. Akrebi, yatağı üzerinde görse, o akrep onun düşmanı ve kazancı hakkında da üzüntü ve kederdir.
Akrebi gördüğünü ancak kendisini sokmadığını ve akrepten de korktuğunu görse, düşmanı o kimseyi gıybet eder. Ve onun diline düşer. Akrepten korkmadığını görse, o akrep kendisini gıybet etmeyen ve kendisine bir zarar eriştiremeyen bir düşmanıdır. Rüyada bir akrep öldürdüğünü gören kimse düşmanına karşı zafer kazanır.
Rüyada akrep soktuğunu görmek, düşmanının kendi aleyhinde söz söylediğine ve ondan zarar göreceğine; bir şey görüp onu akrep olmadığı halde, akrep sanan, düşman olmadığı halde birisini kendisine düşman zannettiğine işarettir.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver