Rüyada Akraba Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Akraba Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Akraba Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Akraba Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada akraba görmek huzura ve emniyete işarettir.
■ Akraba görmek umulmadık bir yerden yardım görmeye, güç almaya; akrabalarını sevinçli görmek çok yakında onları ziyaret edeceğine; akrabalarını üzüntülü görmek onları ziyarette ihmalkârlık ettiğine işaret eder.

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.
■ Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

*Çağdaş Ulema: Amca veya dayınızı görmek; aile içi anlaşmazlığa…
■ Halanızı, teyzenizi, amcanızın veya dayınızın eşini görmek; bir hediye alacağınıza işarettir.

Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla-i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder.
■ ( Ayrıca Bakınız; Sıla-i Rahim.)Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.
■ Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.
■ Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.
■ Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.Rüyanızda bir akrabanızı gördüyseniz, yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.Rüyasında sevdiği bir akrabasını gören kişi hoş bir olayla karşılaşacak veya güzel bir haber alacak demektir.
■ Sevmediği bir akrabasını gören kişi ise bir heber yüzünden tatsızlık yaşayacak demektir.Rüyada akrabalardan birini görmek, güvenle yorumlanir, insanin kendi ailesine mensup bir kisiyi görmesi, hayatta yalniz olmadigina, ona yardimci olacak arka çikacak baska kimselerin de var olduguna inandigina delalettir.
■ Bir rivayete göre; rüyada akraba görmek, beklemedigi bir kimseden bir fenalik görecegine delalet eder.Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.Rüyada bir akrabanızı görmek, oluşacak bir terslik yüzünden işinizden zarar göreceğinize yada kısa sürecek bir hastalığa işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver