Rüyada Ahır Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Ahır Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Ahır Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Ahır Görmek konusunda 5 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada ahır görmek, geçici şan ve şöhret ile tâbir olunur.
■ Ahırda yumurta görmek, başkaları tarafından iyi kabul göreceğine delâlet eder.

Rüyada ahır görmek hayra yorumlanır.
■ Şöhrete, nama, bolluk ve berekete delalet eder.
■ Ahırda yumurta bulmak çevresinde iyi bir insan olarak tanınmaya; boş ahır fakirliğe; yanan ahır da haram mala işaret eder.

Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya ; hububat, buğday ve birçok sağlıklı hayvanla dolu ahırsa bolluğun, bereketin işaretidir.

*Çağdaş Ulema; İçi hayvanlarla dolu ahır görmek; menfaate işarettir.

Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar besili iseler bolluğa, zayıf iseler kıtlığa; katır görmek uzun emele, eşek görmek mutluluk ve hoş geçime delalet eder.
■ Boş ahır, kişinin beklentilerinin bir süre daha gecikmesiyle tabir edilir.Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya ; hububat, buğday ve birçok sağlıklı hayvanla dolu ahırsa bolluğun, bereketin işaretidir.
■ Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya ; hububat, buğday ve birçok sağlıklı hayvanla dolu ahırsa bolluğun, bereketin işaretidir.Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.
■ Hububat ve hayvanla dolu bir ahır, bolluğun, bereketin, mutluluğun ve zenginliğin işaretidir.Rüyada bir ahirda bulundugunu gören kimse, tövbe etmeli ve yaptigi islerden dolayi pismanlik duymalidir.
■ Hububat, buğday, birçok sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin simgesidir.
■ Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.Hububat, buğday, birçok sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin simgesidir.
■ Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver