Rüyada Ağrı Görmek ne demek, ne anlama gelir, neye işarettir, islami yorumu rüya tabiri

Etiketler:Ağrı Rüya Tabiri, Ağrı Rüya Tabirleri, Ağrı Görmek, Ağrı Gördüm, Ağrı Ne Demek?, Ağrı Nedir?, Rüyada Ağrı Görmek,Rüyada Ağrı Görmek Nedir?, Rüyamda Ağrı Gördüm, Rüyamda Ağrı Görmemin Anlamı Nedir? Rüya Tabirleri, Rüya Tabiri,Rüya Yorumları, Dini Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabirleri, Rüya Görmek Ne Demektir, Rüya Tabirleri ve Yorumları,Rüya,Rüya Görmek

Rüyada hissedilen ağrı, günahtan pişman olmaya delâlet eder. Boyun ağrısı, rüya sahibinin geçimsizliğine ve bir şikâyetin doğmasına delâlet eder. Omuz ağrısı, rüya sahibinin kötü kazancına ve yaramazlık yapmasına işarettir. Karın ağrısı, rüya sahibinin malını bir günah uğrunda sarf etmesine ve buna da pişman olmasına delâlet eder. Bazı tâbirciler karın ağrısı, sahibinin akraba ve ailesinin sıhhatte olduklarına işaret eder, dediler.
Göbek ağrısı eşine kötü davranmaya; kalp ağrısı, bozuk itikada; ciğer ağrısı, çocuğu hakkında kötü muamele yapmasın; dalak ağrısı, sahibinin çoluk ve çocuğunun geçimini temin eden büyük bir malının bozulmasına işaret eder. Sırt ağrısı kardeşini kaybetmeye veya kuvvetlenmeye, bel ağrısı yaşlılık ve zayıflığa işarettir. Kalp ağrısı inanç eksikliğine ve bilgisizliğe yorulur. Ayak ağrısı zorlu kazançtır. Diş ağrısı kötü söz ve hareketlere maruz kalmaya işarettir.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver