Rüyada Ağıl Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Ağıl Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Ağıl Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Ağıl Görmek konusunda 2 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada koyunlara mahsus ağıl görmek, memur ise, terfi etmeye işaret, evli kadın ise, efendisi ile arasının çok iyi olacağına; rüyayı gören bakire kız ise, kendisine yakında hayırlı bir kısmet çıkacağına delâlet eder.

Koyun, keçi, kuzu ve oğlak gibi hayvanları topluca bir yerde görmek nimet, mal, ganimet , sevinç ve güzel geçimle; Ağıl görmek işleri idare etmeye yahut bir memuriyete tayin edilmeye de delalet eder.Rüyada agil görmek bolluk ve bereketle yorumlanir.
■ Rüyasinda sürülerini agila götürdügünü görmek, kazancinin helal olduguna ve bunlardan aile halkinin faydalandigina delalet eder.
■ Sürüyü agildan çikarmak, o yil hasadin bol ve bereketli olacagina delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen koyun ve keçi agili, riziklara ticaret ve menfaate isaret eder.
■ Bazen de rüya mahzen ve kasabada mali muhafazaya, Bazen de rüya sahibinin ailesini, hizmetçisinin topladigi evine yahut ticaret kasdettigi sokagina ya da hayir ve menfaat umdugu tarlasina isaret eder.
■ Rüyada agil görmek, rüya sahibinin mesleginde terfi etmesiyle yorumlanir.
■ Böyle bir rüya gören kadinlarin da esleriyle olan iliskilerinin düzelmesine, genç kizlarin ise muratlarina ermesine isaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver