Rüyada Afsun Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Afsun Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Afsun Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Afsun Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada Kur’ân’dan bazı âyetlerle hasta üzerine okuduğunu görmesi, şiddetli ağrıdan ve hastalıklardan kurtulmaya, üzüntü ve kederden halâs olmaya delâlet eder.
■ Sünnetin ve Kur’ân-ı Kerim’in haricinde bir şey okumak ise, yalancılığa ve riyaya işarettir.
■ Bu rüyayı gören âlim biri ise halktan öğüt ve nasihati gizlemekle tâbir olunur.
■ Rüyada üzerine Kur’ân âyeti okunmuş bir suyu içtiğini veya bir kadeh içindeki okunmuş suyu başkasına içirdiğini görmek, uzun ömürlü olmaya delâlet eder.
■ Yine bir kimse afsun ettiğini veya kendisine afsun ettirdiğini görse, bu rüya bâtıl şeylere işarettir.
■ Yapılan şey “Besmele”, yahut Kur’ân-ı Kerim’den herhangi bir âyet ile başlıyorsa iyiye alâmettir.

Rüyada bir kimseyi afsunladığmızı görmek üzüntü ve kederlerden kurtulmaya, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinize, uzun ömürlü olmaya ve hasta kimse için şifa bulmaya delalet eder.
■ Rüyada kendisinin afsunlandığını görmek afsunlandığınız kişiden zarar görebileceğinize işaret eder.

Kur’an ve sünnette bulunan bir dua ile bir hastayı okumak hastalık ve ağrılardan kurtulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine, Besmele ile birlikte afsun okuyan bir kimseyi görmek, insanları sıkıntılardan dolayı teselli eden insana, Allahü Teala’nın zikri olmmaksızın yapılan her türlü afsun batıl söze, yalancılık ve riyakarlığa delalet eder.Rüyada afsun görmek hayra yorulmaz.
■ Bir kisinin her hangi bir seyle kendisini afsunladigini görmek, büyük günah isledigine; agri, hastalik, bayginlik gibi seylerden kurtulmak için afsunlandigini görmek, hasta ise, hastaliginin uzun sürecegine; borçlu ise, borçlarini uzun müddet ödeyemeyecegine; yolculuga çikmak istiyorsa, çikamayacagina isarettir.
■ Kendisinin bir baskasina afsun yaptigini görmek o kimseden bir kötülük görecegine; afsunladigi kisi kadinsa bir kadin serrine düsüp halk önünde rezil olacagina; erkekse o adamdan çekinmesi gerektigine delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver