Rüya Tabiri Rüya Tabirleri Rüyada Top Görme Ne Anlama Gelir

Rüyada Top Görmek Rüyaların Anlamı Rüyada Top Görmek Anlamı Ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Top Oynamak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Top Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Top Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Sponsorlu Bağlantılar

Düşmanlık ve tartışmaya, kimi insanların terk ettiği ve kimilerinin de aldığı mala, bir yerden bir yere gitmeye, yolculuğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; futbol. )Sizi seven ve saygı duyan birçok arkadaşınız var. Sizi çok güzel günler bekliyor. Düşünce farklılıkları nedeniyle çakişme, tartışmadır. Rüyada çocuklarin veya futbolcularin oynadigi topu görmek, güzel sesli bir kimse ile tanısacaginizi, müzik merakinizi tatmin için konserlere sık sık gitmek firsatini bulacaginizi gösterir. Bir başka rivayete göre de; rüyada top görmek, düşmanlik ve münakasa yapmaya bazi kimselerin terkettiği ve bazılarının da arzu ettikleri dünyaya işarettir. Bazen yolculuga çikmaya ve bir yerden diğer bir yere nakletmege de işarettir. Top, adamla da tabir edilir. Top deri cinsinden olursa, o adam lider veya alim birisidir. Topla oynamak düşmanlik ve münakasa yapmaga işarettir. Rüyada top görmek; alıcağınız güzel bir habere çok sevineceğinize işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Top Görmek, Rüyada Top Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Top Görme ne anlama gelir, Rüyamda Top gördüm anlamı nedir, Top görmenin anlamı, rüyada Top görmenin tabiri, rüyada Top neye işaret eder, rüyamda Top görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver