Ruh Halinize Göre Müzik Dinleme Uygulaması Ücretsiz İndir HABU Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ruh Halinize Göre Müzik Dinleme Uygulaması HABU Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HABU isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HABU, farklı ruh hallerine göre otomatik çalma listeleri hazırlayan bir uygulama. HABU’yu benzerlerinden ayıran ise size ait müzik listesine göre yepyeni müzikler keşfetmenize yardımcı olması.HABU’da tam 100 farklı durum listeleniyor. Müzik listeleri ve size ait şarkılar bu kategorilere uygun olarak kategorize ediliyor. 30 milyonluk bir müzik arşivi olan uygulama ruh halinize uygun yepyeni şarkılarla tanışmanızı sağlıyor. Uzun süreler müzik dinleyen herkes için gerekli olan uygulamanın koyu renk arayüzü de oldukça şık. Ruh halinize uygun bir harita hazırlayan HABU, dilerseniz ruh durumu haritanızı Facebook’ta paylaşıyor. Ruh haliniz ne olursa olsun size uygun şarkılar seçen bir uygulamayla her durumda müzik dinlemenin keyfine varabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver