Roket Tasarım Simülatörü Ücretsiz İndir OpenRocket Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Roket Tasarım Simülatörü OpenRocket Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda OpenRocket isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Java ile yazılmış açık kaynak OpenRocket, kendi roketinizi tasarlamak için hazırlanmış başarılı bir simülatör. En ince ayrıntısına kadar roket tasarımı yapmak için pek çok araç bulunduran simülatör oldukça gerçekçi olduğu için zor aşamalar içeriyor. Roket tasarımınızı yapıp taslak modeli önden ve yandan görebiliyorsunuz. Roketinizin uçabilmesi için hesapların doğru yapılması şart. OpenRocket dilediğiniz zaman gerekli düzenlemeleri otomatik olarak yapmanızı sağlar. Açık kaynak olarak gelişimini sürdüren OpenRocket kendi projelerini hazırlamaktan hoşlanan kullanıcılara hitap ediyor. Programın arayüzü gösterişten uzak. Bu yüzden programı kurarken kendinizi gerçek bir roket projesinin içinde bulacağınızı unutmayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver