Robotik Kbb İle Ses Teli Kanseri Tedavisi, Robotik Kbb Nasıl Yapılır, Robotik Kbb Tedavisi

robotik kbb yöntemi ses teli kanseri tedavisi, robotoik kbb ses teli kanserinin tedavisi, ses teli kanseri nasıl iyileşir, ses teli kanseri nasıl tedavi ediliyor

Ses teli kanseri nasıl tedavi edilir?

Ses teli kanseri hastalarına yeni bir umudu ışığı olan Robotik KBB ses teli kanser tedavisi, günümüzde sadece Türkiye’de uygulanan ve uygulama yerinin sadece Bakırköy Eğitim Araştırma Hastanesi olan bu cerrahi uygulama, hastalarda önemli gelişmelerin kaydedilmesini sağlamıştır. Bakırköy Eğitim Araştırma Hastanesi Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı ve KBB Klinik Şefi Prof. Dr. Fatma Tülin Kayhan, dünyada ilk kez uygulanan bu yöntemi, 2 yılı aşkın bir süredir uyguladıklarını ve bu zaman zarfı içerisinde yaklaşık 40 ses teli kanseri hastasını ameliyat ederek, hastalara kaliteli yaşamın kapılarını yeniden açtıklarını söylemekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Robotik KBB tedavisi, diğer tedavi metotlarına oranla daha başarılı geçiyor ve tedavide büyük avantajlar elde ediliyor. Ses teli kanseri hastaları bu eşsiz yöntem sayesinde sağlıklı bir şekilde konuşma ve yemek yeme gibi günlük aktivitelerine bir günde kavuşuyor. Bu yöntemin uygulanması esnasında gırtlak bütünlüğü bozulmadığı için, hastalar olumsuz bir etkiyle karşılaşmıyor.

Ses teli kanserinin tedavisi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver