Robbie Williams fotoğrafları resimleri Robbie Williams kaç yaşında Robbie Williams boyu ve kilosu

Robbie Williams boyu ve kilosu,

 

Bu içeriğimizde İngiliz  Robbie Williams hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Robbie Williams ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Robbie Williams kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Robbie Williams, 1974 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. Annesi ve stand-up komedyeni babası Peter “Parp” Conway, Williams henüz 3 yaşındayken ayrıldı. Ablası Sally anneleri Janet ile birlikte büyüdü.

İlkokulunu Stoke-on-Trent’teki Mill Hill İlkokulunda, ardından Tunstall bölgesindeki Aziz Margaret Ward Katolik Okulu’na giderek öğrenimine devam etti.

Robbie Williams Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Lise yıllarında başarısız bir öğrenci olan Williams 16 yaşında çift-cam satış elemanı olarak işe başladı. Ama annesinin gazetede bir erkek müzik grubu kurulacağına dair bir ilan görüp onu teşvik etmesiyle Take That grubuna dahil oldu. Take That gurubu ile tanınmaya başladı.

İngiltere’nin en önemli müzik ödüllerinden BRIT Ödülleri’ini en fazla kazanan şarkıcı ünvanına sahip. Williams, 2006 Dünya Turnesinde bir günde 1.6 milyon bilet satarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. 16 BRIT ödülü ve 6 ECHO ödülünün kazananı oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver