RKill Kötü Amaçlı Yazılım İşlemlerini Sonlandırma Programı Ücretsiz İndir RKill Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

RKill Kötü Amaçlı Yazılım İşlemlerini Sonlandırma Programı RKill Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RKill isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Rkill, bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım işlemlerini sonlandırmaya yönelik bir programdır. Böylece sonrasında normal güvenlik yazılımınız çalışarak bilgisayarınızın gördüğü zararları temizler.

Rkill çalıştığında, kötü amaçlı yazılım süreçlerini temizler. Sonrasında, yanlış dosya birliklerini ortadan kaldıran ve belirlenmiş araçları kullanarak bizi durduran önlemleri onaran bir kayıt defteri dosyası oluşturur. Bunlar bittiğinde programın çalışması sonucunda durdurulan işlemleri gösteren bir log dosyası görüntülenir. Rkill sadece bir programın çalışma işlemini durdurur ve hiçbir dosyayı silmez.

Bu programı çalıştırdıktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatmamalısınız. Bunun yerine, bilgisayarınızı hemen bir anti-virüs ya da anti-malware programı ile taramalısınız.

RKill programını farklı dosya adlarıyla indirmenizi öneriyoruz. Çünkü bazı kötü amaçlı yazılımlar, belli bir ada sahip olmayan dosyaların çalışmasını engelleyebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver