Rıza Kocaoğlu fotoğrafları Rıza Kocaoğlu kim Rıza Kocaoğlu nereli

Rıza Kocaoğlu nereli,

 

Bu biyografimiz de sinema ve dizi oyuncusu Rıza Kocaoğlu hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Rıza Kocaoğlu ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Rıza Kocaoğlu kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Kocaoğlu, 1979 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi nde Oyunculuk bölümünü okudu ve mezun oldu. Bana Şans Dile sinema filmi ile   oyunculuğa ilk adımını atan Kocaoğlu, Şile Büyülü Fener Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

Kuzey Güney ve Ezel dizilerindeki başarılı rolleri ile herkesin sevdiği ve tanıdığı biri haline geldi. Şu sıralar yayında olan Karadayı dizisinde rol almaktadır.

Rıza Kocaoğlu Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Bana Şans Dile, Yeni Hayat, Ruhun Duymaz, Gece Yürüyüşü, Emret Komutanım: Şah Mat, Sınıf, Elveda Rumeli, Sonsuz, Başka Semtin Çocukları, Ezel, Kuzey Güney, Av Mevsimi, Kaybedenler Kulübü, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Labirent, Karadayı

Etiketler: :
riza kocaoglu vikipedi, rıza kocaoğlu boyu kaç, benım ıcın uzulmedekı erkekler, rıza kocaoğlu en güzel resimleri, rıza kocaoğlu Vikipedi B

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver