Revo Uninstaller Program Kaldırma Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Revo Uninstaller, Windows’un Program Ekle Kaldıraracından çok daha hızlı ve yenilikçi bir program kaldırma programıdır. Gelişmiş ve hızlı algoritması sayesinde Revo Uninstaller, program kaldırma ya daprogram silme işlemlerinden önce ve sonra tarama işlemi gerçekleştirir. Kaldırmaya çalıştığınız programın varsayılan kaldırma aracı çalıştıktan sonra genellikle bu aracın silmediği pek çok gereksiz dosya, klasör ve Kayıt Defteri girdisi bilgisayarınızda kalır. Revo Uninstaller bu gereksiz dosyalardan kurtulmanızı sağlar. Yarım kalmış kurulum işlemlerinizde bile Revo Uninstaller sabit diskinizde ve Windows Kayıt Defterinizde tarama yapar ve bu kurulum ile bilgisayarınıza aktarılmış olan bütün dosya, klasör ve Kayıt Defteri girdilerini bulur ve bunların silinmesine olanak verir.

Bu uninstall programının eşsiz Avcı Modu (Hunter mode) size, yüklü ya da çalışmakta olan uygulamaları yönetebilmeniz (kaldırma, durdurma, silme, otomatik olarak başlamasını engelleme gibi) ve bu programlar ile ilgili bilgi alabilmeniz için basit, kullanımı kolay ve güçlü bir yöntem sunar. Revo Uninstaller, otomatik başlangıç yöneticisi, Windows araçları yöneticisi, gereksiz dosya temizleyici ve tarayıcı geçmişi silici gibi pek çok ilave araç da içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver