Restoran Otomasyon Yazılımı Ücretsiz İndir Dara Restoran Adisyon Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Restoran Otomasyon Yazılımı Dara Restoran Adisyon Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dara Restoran Adisyon Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Restoranların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş olan Dara Restoran Adisyon Programı, sistemin hızlandırılması, garsonların daha verimli çalışmasını, müşterilere daha hızlı hizmet verilebilmesini sağlar. Müşteri siparişleri terminal veya dokunmatik ekranlı el bilgisayarları ile toplanarak, RF/Wi-Fi haberleşme yöntemi ile anında ana bilgisayar sistemine aktarılır. Sipariş bilgileri farklı departmanlara ayrılarak otomatik olarak yazıcıyla yazdırılır. Program paket sipariş yapan işletmeler içinde modüller içeriyor. Dara Restoran Adisyon Programı dokunmatik olarak çalışır ve kolay kullanımıyla herkes tarafından kullanılabilir.Programın ÖzellikleriYapılan satışlar otomatik olarak stok yazılımına aktarılır ve stoklardan düşülür.El terminalleri ile uyumludur. İnternet üzerinden siparişler alabilirsiniz.Müşterilerinize kendi siparişini girmesini sağlayabilirsiniz. Yapılan satışlar müşteri hesaplarına otomatik aktarılır.Yapılan satışlar otomatik olarak stok yazılımına aktarılır ve stoklardan düşülür. Müşteri siparişleri hızlı ve hatasız olarak toplanır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver