Resimlerin Meta Bilgilerini Görme ve Silme Programı Ücretsiz İndir AntiPhotoSpy Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resimlerin Meta Bilgilerini Görme ve Silme Programı AntiPhotoSpy Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AntiPhotoSpy isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çekilen ve Photoshop gibi programlarla düzenlenen fotoğraflarda sizin göremediğiniz gizli bazı bilgiler bulunur. EXIF/IPTC-META verileri olarak tanınan bu bilgiler konum bilgilerine kadar çok farklı bilgiler içerir.

AntiPhotoSpy bu meta bilgilerinin tamamen kaldırılmasını sağlar. Fotoğraflardaki meta bilgilerinden fotoğrafın çekildiği makine, tarih, konum gibi bilgilerin yanında hangi bilgisayarda, hangi programla, ne zaman düzenlendiğine kadar detaylı bilgiler bulunur. İnternete yüklediğiniz fotoğrafların bu verilerden arındırılmış olması çevrimiçi güvenliğinize katkıda bulunur.Programın Öne Çıkan Özellikleri

Arama: Bilgisayardaki tüm resim ve fotoğraflar meta etiketlerine göre aranarak bilgileri kaldırılır. Dilerseniz metaları temizlenen fotoğraflar ayrı bir klasörde toplanır.
Hassas bir metaya göre tek bir dosyada temizleme işlemi yapılabilir.
Fotoğraflardaki meta bilgilerini görme: Grafik ve resimlere gizlenmiş tüm meta etiketleri programla görüntülenebilir.   

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver